Realizacija projekta "Advent u školi" (+ fotografije) - 21. 12. 2023. godine

Autor: Alen Turjak, 30. 12. 2023.

U četvrtak 21. prosinca, na nenastavni dan, realizirali smo školski projekt "Advent u školi".

Naš prvi školski Advent uključivao je božićnu priredbu, darivanje prvašića i sajam, a organizirale su ga školska knjižničarka Martina Saulić i učiteljica Zorana Filipović Periša, uz pomoć svih djelatnika škole.

Školskom smo priredbom pokazali ono što su učenici pripremili sa svojim učiteljicama i učiteljima, a sajam je bio odlična prilika za prezentaciju i prodaju proizvoda novoosnovane učeničke zadruge "Munja", druženje s posjetiteljima, jačanje zajednice i humanitarni prikup namirnica za pučku kuhinju.

Naši su najmlađi učenici, prvašići, dobili darove Djeda Mraza i time i u školi doživjeli duh blagdanskog ozračja. Ovim se putem zahvaljujemo Gradu Vinkovcima i lovačkom društvu "Jelen", Vinkovci jer smo još jednom uspjeli razveseliti naše najmlađe učenike.

Iz razgovora sa sudionicima zaključili smo kako je Advent u školi uspješno realiziran i svakako želimo i idućih godina realizirati neku sličnu aktivnost, a povratne nam informacije služe kako bismo aktivnosti realizirali još kvalitetnije. Roditeljima i skrbnicima učenika veliko hvala na jako velikoj pomoći u realizaciji planiranih aktivnosti.

Ovim se putem zahvaljujemo i predstavnicima medija (Radio Vinkovci i Vinkovačka plava televizija) jer su medijski učinili vidljivim naše aktivnosti.

Fotografije s priredbe i sajma možete pogledati klikom "ovdje", a darivanje darivanje prvašića klikom "ovdje".

Svima želimo ugodne blagdane i puno sreće i zdravlja u 2024. godini!

Ravnatelj: Alen Turjak

« Travanj 2024 »